Все для:
Авторизация
Логин
Пароль

Регистрация  |  Мой пароль?
Онлайн консультант
Новости
Дата публикации: 07.07.2014
Щодо збройного нападу на відділення Нової Пошти 5 липня.

5 липня 2014 року сталися збройні напади на відділення та термінали «Нової Пошти» у містах Сєвєродонецьк, Луганськ та Донецьк. В результаті нападів зловмисники заволоділи частиною вантажу, погрожуючи співробітникам компанії зброєю та застосовуючи грубу фізичну силу. 

Згідно з договорами, які компанія укладає з клієнтами, «Нова Пошта» зобов'язується сплатити компенсацію за викрадені вантажі в рамках оголошеної вартості. З клієнтами, відправлення яких постраждали, протягом двох днів зв’яжеться відповідальний менеджер. 

Детальну інформацію клієнти, чиї видправлення прямували в/з вказаних населених пунктів, можуть дізнатися за телефонами Клієнтської підтримки 0-800-500-609, 098-4-500-609, 050-4-500-609.

Керуючись обов’язком зберегти безпеку співробітників та клієнтів, а також цілісність вантажів, до встановлення подальшої ситуації на Сході України, «Нова Пошта» тимчасово зупиняє роботу відділень у містах Донецьк, Луганськ, Северодонецьк та Слов’янськ. В компанії діє Оперативний штаб, який аналізує поточну ситуацію, зважує ризики та прогнозує подальший розвиток подій з метою забезпечити стабільну роботу та доставку вантажів в умовах бойових дій на території країни. 

Інформацію про вантажі та статус доставки можна відстежити за номером накладної: http://novaposhta.ua/tracking/.

Графік роботи відділень на всій території України та зміни у розкладі доступні за посиланням.

 
Возможно Вы искали:
нет товаров